ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα – Ίκαρος Καλλιθέας 3-2 από 0-2

Την ολική ανατροπή έκανε η ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα που μετά από συναρπαστικό παιχνίδι κατέβαλε τον Ίκαρο Καλλιθέας με 3-2 αν και έχανε με 0-2 . Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο α’ μέρος με τέρματα των Τσιλίκη στο 25’ και Χατζηαράπη στο 38’. Οι γηπεδούχοι λίγο πριν από την λήξη του ημιχρόνου μείωσαν στο 45’ με τον Βάσσο. Στην επανάληψη «μίλησε » ο έμπειρος επιθετικός Κούλης Ηλιόπουλος που με δυο προσωπικά τέρματα στο 46’ και στο 73’ χάρισε τη νίκη στην ομάδα του. Πολύ καλός ο διαιτητής Τραϊφόρος

ΑΕ Μ.ΑΕΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: Γεωργίου, Αρώνης( 82’ Ρεσβάνης) Καμμένος, Μπερίκος ( 46΄Κικίδης) Παπανικολάου, Μεσσήνης, Πέρρος, Σαλάτας, Βάσσος, Ηλιόπουλος( 76’ Κασδοβασίλης) Φωτόπουλος( 84’ Παλαντέσκου

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ.: Ηλιάδης, Φόνσος( 54’ Μαγουλάς Χ.) Λιμήτσιος, Μαγουλάς Π. Τσαρούχας, Μπέσας, Βελής, Χατζηαράπης, Κοντόπουλος,Καραδήμος( 88’ Νικολόπουλος, Τσιλίκης( 73’ Χοτζόγλου, 88’ Αγγέλου).