Κύπελλο Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.
Επαναλαμβάνεται η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/10/epsana1.jpg)
Την απόφαση να επαναλάβει την κλήρωση της Γ’ Φάσης του Κυπέλλου, έλαβε σήμερα η Ένωση της Αν. Αττικής. Λόγος, σταθηκέ το γεγονός ότι δεν προβλέφθηκε εξ αρχής από τους ιθύνοντες, να μην συμπέσει ο Κ. Αστέρας Βάρης στο ίδιο ζευγάρι με τη θυγατρική του ομάδα. Σε σχετική ανακοίνωση της η ΕΠΣΑΝΑ αναφέρει: “Η κλήρωση της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου θα επαναληφθεί την Παρασκευή 22/10/2021 και ώρα 17.00 στα γραφεία της Ένωσης”
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)