Γ Εθνική
Kρούση σε Παγώνη ο Βύζας…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2011/10/vizas.jpg)
Τα κενά στο ρόστερ του Βύζαντα δεν είναι και λίγα, με τον Ηλία Φυντάνη να έχει εισηγηθεί την απόκτηση έμπειρων παικτών για να καλύψει όλες τις τρύπες. Η διοίκηση της ομάδας των Μεγάρων το… πήρε το μήνυμα και πριν από λίγες ώρες ήρθε σε επαφή με τον Τάσο Παγώνη.
Ο 26χρονος αμυντικός -με θητεία σε Πανσερραϊκό, Εορδαϊκό και Βέροια- θεωρείται καλή λύση για τα μετόπισθεν, με τον προπονητή του Βύζαντα να περιμένει με αγωνία την ολοκλήρωση των διαπραγματεύσεων.
ΦΙΛΙΚΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΨΑΧΝΑ
Στα πλαίσια τηςπροετοιμασίας του ο Βύζας θα δώσει φιλικό αγώνα αύριο στο γήπεδό του με τον Ηρακλή Ψαχνών. Το μάτς θα ξεκινήσει στις 16:00.
Επιμέλεια:ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login