Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

O Παπαχρόνης στον Απόλλωνα Αναβύσσου..

Published

on

Ο Τάκης Παπαχρόνης ανέλαβε προπονητής στην ομάδα της Αναβύσσου και συγχρόνως θα προσφέρει και τις υπηρεσίες του ως ποδοσφαιριστής. Ο Παπαχρόνης θα κοουτσάρει την ομάδα την Κυριακή στα Καλύβια για το κύπελλο για πρώτη φορά.

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
3 - 2
2019-11-17 00:00:0017/11/2019Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.
 00:00:00Ακυρώθηκε
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κρυονέρι
Παλλαυρεωτικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άρης Βούλας
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Γλυκά Νερά
Άνοιξη
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Ατλαντίς
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Άνοιξης
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αμφιάραος
Εθνικός Ν. Μάκρης
1 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαυρεωτική
Μαύρος Αετός
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Άρτεμις
Βουλιαγμένη
0 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Δροσιάς
Γέρακας
1 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Διόνυσος
7 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παμπαιανικός
Νικητές Ανθούσας
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Παιανίας
Ολυμπιακός Βάρης
0 - 4
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Αυλών
Δόξα Αγ. Άννας
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΕ Μενιδίου
Καπανδρίτι
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αετός Πικερμίου
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Κερατέας
Ραμνούς
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Νικηφόρος
Κουβαράς
 15:00:0015:00

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ – Σχολή UEFA Β (2η φάση)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Σας ενημερώνουμε ότι θα διεξαχθεί η 2η φάση της  σχολής UEFA Β στις 5-12/3/2020.Οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να αποστείλουν το ποσό των 450€ στον κάτωθι λογαριασμό έως τις 24/02/2020.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

GR 2701720780005078022777201

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ (16-17/11/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 16/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
9 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 17/11/19 0:00
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 17/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
11 ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 17/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 17/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 17/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
14 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 17/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
15 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ 17/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 16/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 16/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
18 ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 16/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
19 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 16/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
20 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 16/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
21 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 16/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
22 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 16/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
23 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 17/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24 ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 16/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
25 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 17/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
26 ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 17/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
27 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 17/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
28 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 17/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
29 ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 17/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
30 ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 17/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ -Κλήσεις προεθνικής Κ14

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) την Δευτέρα 18/11/2019 και ώρα  16.30 στο γήπεδο Παιανίας για προπόνηση.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΛΑΔΕΡΟΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
2 ΝΤΡΟΜΑΚΑΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
3 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ Γ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
5 ΓΚΙΟΥΡΝΤΟΥΜΙ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
6 ΒΟΥΤΟΥΝΑΣ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
7 ΚΟΤΣΙΑΒΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
8 ΛΑΡΟΥΣΗΣ Σ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
9 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
10 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
11 ΤΡΙΚΑΙΟΣ Α ΔΙΟΝΥΣΟΣ
12 ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
14 ΑΡΕΤΑΚΗΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
15 ΤΡΙΜΗΣ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
17 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
18 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
19 ΓΚΟΥΡΜΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
20 ΓΚΙΝΗΣ Σ ΚΑΛΥΒΙΑ
21 ΠΩΧΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
22 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
24 ΜΟΡΦΩΠΟΥΛΟΣ ΟΛΥ.ΒΑΡΗΣ
25 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
26 ΡΕΦΕΝΕΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
27 ΖΑΧΟΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
28 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
29 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
30 ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
31 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ

Continue Reading