Connect with us

Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι διαιτητές της ΕΠΣΑΝΑ (13-14/11)

Published

on

Οι διαιτητές που όρισε η ΕΠΣΑΝΑ για την αγωνιστική δράση του Σαββατοκυριάκου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 14/11/21 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
2. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 14/11/21 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ 14/11/21 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ 14/11/21 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 14/11/21 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 13/11/21 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ 13/11/21 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 14/11/21 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΣΤΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 14/11/21 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
10. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 14/11/21 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΜΑΡΚΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 17/11/21 15:00
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 13/11/21 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 13/11/21 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
14. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 14/11/21 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 14/11/21 15:00 ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 14/11/21 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 13/11/21 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 13/11/21 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
19. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 14/11/21 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
20. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 14/11/21 15:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 14/11/21 15:00 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 14/11/21 15:00 ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
23. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 14/11/21 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement