Connect with us

Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ (6/11-7/11)

Published

on

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αρτέμιδος Σάββατο 06/11/21 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-0
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/11/21 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/11/21 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-1
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 07/11/21 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-3
5. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 07/11/21 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Σάββατο 06/11/21 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
7. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 06/11/21 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-2
8. ΜΑΡΚΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/11/21 00:00
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 07/11/21 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-4
10. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Κυριακή 07/11/21 15:00 ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
7-0
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 06/11/21 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-0
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Δροσιάς Σάββατο 06/11/21 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
0-1
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γέρακα Κυριακή 07/11/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-1
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 07/11/21 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-3
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/11/21 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-1
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 06/11/21 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 06/11/21 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-5
18. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/11/21 00:00
19. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Συκαμίνου Κυριακή 07/11/21 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
5-1
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/11/21 15:00 ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
21. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 07/11/21 15:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
0-1
22. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 07/11/21 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0

Advertisement