Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας- Αμφιάλη 0-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/02/amfiali-fortsa.jpg)
Η Αμφιάλη επικράτησε επί της γειτονικής ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας με 3-0 και συνεχίζει να ισοβαθμεί στην κορυφή με τον πρωτοπόρο Ατρόμητο Πειραιά.
Τα γκολ για την ομάδα του Λευτέρη Στρατή σημείωσαν οι Νιζάμης(33′), Λοϊζίδης(52′) και Κρεβαττάς(75′).
Διαιτήτευσε ο Καζάς.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΥ ΑΕΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ: Δαναμίδης, Ιατρόπουλος, Ηλιού, Κικίδης, Αβραμίδης, Καζάλας, Παναγιώτου, Δανάς(52′ Χατζησεβαστός), Βοϊδονικόλας(55′ Βρέντζος), Παπακαλοδούκας(78′ Νικολάου), ΑΝαστασίου.
ΑΜΦΙΑΛΗ: Γραίος, Νικολάου(78′ Χαϊδόγιαννος), Ιωακειμίδης, Φύπε, Μαγκαλατζίου, Ζαχαρίου, Νιζάμης(52′ Παλάτσιος), Λοϊζίδης(78′ Παπαδόπουλος), Δανασής, Μητρόπουλος(78′ Κόκκας), Επιτροπάκης(52′ Κρεβαττάς).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)