Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Ακράτητος- Λέων 3-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2014/12/akratitos-attalos521.jpg)
Με δυο γκολ του Τσιγγόπουλου(56’ πέναλτι, 68’) και ένα του Λούντζη(9’) ο Ακράτητος κατέβαλε τον Λέοντα. Οι φιλοξενούμενοι σκόραραν με τους Αγγελιδάκη(31’) και Θεοδώρου(67’ φάουλ).
Σωστός ο διαιτητής Κουντουριώτης.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ: Δημητρίου, Τζάνος(39’ Καπουράνης), Ζησύδης, Παναγιώτου, Λαυρεντίεβ, Νίκας(75’ Αντωνόπουλος), Λούντζης, Καλέμι, Χριστοούλου(86’ Παλαβός), Τσιγγόπουλος, ΤΣαλερίδης.
ΛΕΩΝ: Μολντοβάν, Ζωγράφος Δ.(29’ Μανάφας), Ζωγράφος Α., Βαβάτσικος(66’ Κωνσταντακόπουλος), Μιχαηλίδης, Σαχσανίδης, Ζωγράφος Γ., Ρεφενδάριος, Θεοδώρου(86’ Καραγιαννόπουλος), Καμαρίτης, Αγγελιδάκης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login