4ος Όμιλος
Ανακατατάξεις στο διοικητικό συμβούλιο της Γλυφάδας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2012/12/γλυφαδα-ακρατητοςνεοι-009.jpg)
Ο Βασίλης Παναγιωτίδης θα είναι το πρόσωπο που θα αντικαταστήσει τον Γιάννη Παπαγιάννη στην προεδρία της Γλυφάδας μετά την παραίτηση του τελευταίου. Ο μέχρι πρότινος γενικός γραμματέας του συλλόγου θα βρίσκεται στον προεδρικό θώκο των κόκκινων, ενώ ο κ. Παπαγιάννης θα πάρει το πόστο του γενικού αρχηγού. Όσον αφορά το θέμα της τεχνικής ηγεσίας, ο Θανάσης Μπέλλος θα παραμείνει στο τιμόνι του σωματείου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login