Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ανανέωσε με Αναστασάτο και Γαλάνη ο Αστέρας Χαϊδαρίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/07/ARXOKDDANA.jpg)
Στο πλαίσιο των επεκτάσεων συνεργασίας για την σεζόν 2023-2024, όπου θα λάβει μέρος στο πρωτάθλημα της Γ΄ ΕΠΣΑ, ο Αστέρας Χαϊδαρίου, σήμερα Δευτέρα 17 Ιουλίου 2023, ανακοίνωσε την ανανέωση συμφωνίας με τους Χρήστο Αναστασάτο και Κώστα Γαλάνη.
Η ομάδα του Χαϊδαρίου έφτασε έως τώρα τις εννέα (9) ανανεώσεις, καθώς ήδη έχουν προηγηθεί αυτές των, Γκίλα, Κωστάκου, Λέλη, Χάρμπα, Τζιμούλη, Καραγιαννίδη και Τσουμελέα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)