Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ(20-21/4/19)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Δείτε τα αποτελέσματα ΕΠΣΠ αναλυτικά παρακάτω:

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Δίας Κορυδ.
Αίας Σαλαμίνας
2 - 1
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Ίκαρος Καλλ.
Ελλάς Ποντίων
0 - 4
2019-04-21 17:30:0021/04/2019ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
ΑΣ Ποντίων
2 - 0
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Θύελλα Μοσχάτου
ΑΕ Χαραυγή
1 - 3
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Ήφαιστος
ΑΟ Κορυδαλλός
0 - 2
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Αμφιάλη
Ερμής Κορυδ.
1 - 2
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Αστέρια Δραπετσώνας
ΑΟ Καστέλλας
1 - 1

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 17:30:0020/04/2019ΑΣ Δραπετσώνας
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
0 - 3
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Κύπρος Κορυδ.
Αναγέννηση Μοσχάτου
1 - 0
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Καραβάς
Ένωση Ρέντη
4 - 0
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Ατρόμητος Κερ.
Χαλκηδόνα
2 - 2
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Παννεαπολικός
Αστυπάλαια Κορυδ.
1 - 0
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Δόξα Πειραιά
Αετός Κορυδ.
0 - 2
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Μοσχάτο
ΑΕ Περάματος
5 - 0

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 00:00:0021/04/2019Οδηγήτρια
ΑΕ Νίκαια
 00:00:0000:00
2019-04-21 12:00:0021/04/2019ΑΟ Αγ. Δημητρίου
Αστέρας Νίκαιας
1 - 2
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Νέοι Δραπετσώνας
ΑΕ Αίγινας
0 - 1
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Ολυμπιακός Περ.
Πανιώνιος Κερ.
7 - 2
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Άρης Αμφιάλης
Πειραϊκός
4 - 1
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Λέοντες Καμινίων
Νέοι Ευγενείας
0 - 4
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Φαληρικός
Αργοναύτης
0 - 0

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 17:30:0020/04/2019ΑΟΚ Φαλήρου
Ολυμπιακός Κερ.
3 - 1
2019-04-21 12:00:0021/04/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Φίλαθλοι
1 - 1
2019-04-21 12:00:0021/04/2019Πανφαληρικός
Νέο Ικόνιο
1 - 2
2019-04-21 12:00:0021/04/2019Σπίθα Νίκαιας
Άνω Νεάπολη
8 - 0
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Ηρακλής Νίκαιας
Θησέας
4 - 0
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Νίκη Ρέντη
Παντζιτζιφιακός
4 - 0
2019-04-21 14:30:0021/04/2019Αστέρας Κερ.
Ένωση Καμινίων
0 - 2

Γ' ΕΠΣΠ 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 17:30:0020/04/2019Πυθαγόρας
ΑΟ Πειραιάς
1 - 1
2019-04-21 12:00:0021/04/2019Μιθριδάτης
Χατζηκυριάκειο
5 - 1
2019-04-21 14:30:0021/04/2019ΑΣ Κωφών
Πήγασος Αγ. Διον.
3 - 3
2019-04-21 14:30:0021/04/2019ΑΕ Σαλαμίνας
Πολυκράτης
1 - 0
2019-04-21 17:30:0021/04/2019Δάφνη Ταμπουριών
Προφήτης Ηλίας
3 - 0
2019-04-21 17:30:0021/04/2019ΑΣΧ Ποσειδών
Περαμαϊκός
2 - 3

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE