stoplekto
Αφιέρωσαν το Κύπελλο στον προπονητή που γιόρταζε!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/02/telikos-epsda-aspropirgos-vizas27.jpg)
Το καλύτερο δώρο έκαναν χθες οι παίκτες του Ασπροπύργου στον προπονητή τους Μπάμπη Λιαϊλία που είχε την ονομαστική του εορτή.
Μετά τη λήξη του αγώνα πανευτυχής ο πρόεδρος των νικητών Σπύρος Μπέκος δήλωσε stoplekto.gr : « Αποδείξαμε ότι είμαστε η καλύτερη ομάδα. Θα το πανηγυρίσουμε σήμερα και από αύριο κοιτάμε το δεύτερό μας στόχο, να φέρουμε την ομάδα στην κορυφή και να την ανεβάσουμε επίπεδο».
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login