Connect with us

stoplekto

Δυνάμωσε το τεχνικό τιμ του ΠΑΟΚ Μάνδρας

Published

on

Κάτι καλό γίνεται στον φετινό ΠΑΟΚ Μάνδρας, ο οποίος πέραν της ισχυρής ενίσχυσής του στο ρόστερ, δυνάμωσε και το τεχνικό του τιμ.

Στο πλευρό του προπονητή Μιχάλη Κάσδαγλη προστέθηκαν δυο σπουδαίοι εργάτες του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου. Ο Γιώργος Σωτήρχος, γνωστός προπονητής,  που αναλαμβάνει χρέη γυμναστή, καθώς και ο πετυχημένος προπονητής τερματοφυλάκων Θανάσης Ρούτης.

 

stoplekto

Η κλήρωση της γ’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της  γ’  φάσης  του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής: 

Γ’ ΦΑΣΗ

1. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ) – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
2. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ)
3. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΥ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ)
4. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ)
5. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)
6. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟΑΔ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.)
8. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ) – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
9. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
10. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ)
11. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ)
12. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ)

*Στη δφάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ –ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ και ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ.

*Οι αγώνες είναι μονοί και προγραμματισμένοι ναδιεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 28-29.9.2019 καθώς και την Τετάρτη 2/10 ή την Τετάρτη 9/10

Continue Reading

stoplekto

Την Κυριακή(22/9) τρεις αναμετρήσεις για το Κύπελλο ΕΠΣΔΑ

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/09/19 16:00
2. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00

Continue Reading

LIKE