Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Η Λαύρα Αργυρούπολης 1-0 την Κηφισιά 2010
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/06/lavra-logo.jpg)
Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πέτυχε η Λαύρα Αργυρούπολης, που επικράτησε με 1-0 επί της Κηφισιάς 2010.
Εφτασε έτσι τους 4 βαθμούς, ενώ οι φιλοξενούμενοι παραμένουν με 1 βαθμό.
Το γκολ που έκρινε το ματς πέτυχε στο 39΄ο Παππάς.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Γουλής, Λύτρας, Μυλωνίδης (59΄Στεφάνου), Διαμαντής, Σκούρλας, Μπιστιόλης (59΄Κωτσαλάς), Κασάμης, Νούλας, Πολυμερόπουλος, Κουλουρίδης (90+3΄Σιώλος), Παππάς (87΄Παπαδόπουλος).
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010: Χαριτίδης, Καλογρίτσας (55΄Γογγολίδης), Πολίτης (81΄Σώντας0, Μαραγκόπουλος, Μητρόπουλος, Χατζηϊωαννίδης, Ντέντια, Κιάρρη, Αγγελούσης (55΄Κυριακόπουλος), Σμυρναίος, Βουγιουκλίδης (81΄Πολίδης).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)