Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Μοιρασιά χωρίς γκολ στο Παγκράτι – Τριφυλλιακός
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/11/pagrati-trifilliakos_fasi.jpg)
Σε ένα μέτριο ματς με λίγες φάσεις, Παγκράτι και Τριφυλλιακός έμειναν στο 0-0.
Οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι στο 80′ με τον Καρούντζο.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Νίκος Ακριτίδης): Αβαγιανός (61′ Κελαϊδίτης), Παπαθέου, Στεργιόπουλος, Μηνόπουλος, Ντότσικας, Αδάμης, Ακριτίδης (61′ Σμπυράκης), Κωνσταντινίδης (46′ Νεζίρι), Νάνος (75′ Καρούντζος), Ρίζος, Παππάς (46′ Καραγεωργάκης).
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ: Σπανός, Στρουμπούλης, Καλεπουδάκης, Χάβος, Κατσαρός (89′ Δεληγιάννης), Πανταζής, Παπαδόπουλος (68′ Χάνι), Βασιλειάδης, Γεωργίου, Μαλλέλι, Παυλόπουλος (46′ Μακρής).
(Φωτό: Ποδοσφαιρικά Νέα Παγκρατίου)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)