Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ξεκίνημα για τον Γκυζιακό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/08/giziakos-2020-1-scaled-e1597678091918.jpg)
Η ανακοίνωση του Γκυζιακού για την έναρξη της σεζόν.
Ξεκινά αύριο η προετοιμασία για τον Γκυζιακό με την όρεξη για δουλειά στα ύψη μετά την πολύμηνη υποχρεωτική αποχή και με την ευχή να έχουμε μια όσο το δυνατόν πιο “κανονική” σεζόν αφού η δημόσια υγεία είναι πάνω απ’ όλα. Και οι ακαδημίες ξεκινάνε από αρχές Σεπτέμβρη για όλες τις ηλικιακές κατηγορίες με πολύ δυνατή προπονητική ομάδα.
Πρώτος στόχος η χαρά μέσω του καλύτερου παιχνιδιού!!! Τσεκάρετε με την επιστροφή σας από τις διακοπές για το πρόγραμμα κλπ στα γνωστά τηλέφωνα ή στη λέσχη.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login