Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ (21-22/11)

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
2. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.
3. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
7. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
11. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
15. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
16. ΙΑΣΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 09:45 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
21. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
22. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
23. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
24. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
26. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
27. ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.
28. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
29. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
32. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
35. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
37. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ.
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
39. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.
40. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/11/15 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.
44. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
48. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
49. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
51. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
53. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
54. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/11/15 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
55. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/11/15 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΙΣΣΑΣ Α.
56. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
57. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 22/11/15 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
58. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.
61. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/11/15 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
63. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
64. ΠΟΨ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.
65. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/11/15 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply