Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
10. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
12. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΥΡΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
13. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
18. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
21. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
22. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
25. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
26. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
29. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
30. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
31. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
32. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
35. ΠΟΨ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Κυριακή 18/10/20 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
36. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
37. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
39. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
42. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
43. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
44. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
47. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
48. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
51. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
52. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
53. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ Κυριακή 18/10/20 09:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
54. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
55. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 Κυριακή 18/10/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
56. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΑΛΑΡΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
58. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ.
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 Κυριακή 18/10/20 11:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
62. ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.