Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/12/15 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
15. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/12/15 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
21. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/12/15 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
23. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/12/15 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
24. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
26. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
27. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
28. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/12/15 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
29. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
30. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
35. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
38. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
42. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/12/15 09:45 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/12/15 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
44. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/12/15 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
45. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
46. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.
47. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
48. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/12/15 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/12/15 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.
51. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/12/15 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
52. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
53. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Α.
54. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/12/15 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
55. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/12/15 12:15 ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.
57. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.
58. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/12/15 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/12/15 09:45 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/12/15 11:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/12/15 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
63. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 13/12/15 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
64. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/12/15 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply