Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ο Αρμέν Απριγιάν προτίμησε Δάφνη Ταμπουρίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/08/armen-aprigian.jpg)
Ο Αρμέν Απριγιάν που αποτελούσε “μήλον της έριδος” για πολλές ομάδες του Πειραιά της Α’ και της Β’ κατηγορίας, τελικά ανανέωσε στην ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ η οποία ως γνωστόν αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣΠ! Ποιος είπε ότι στο ποδόσφαιρο μετράνε μόνο τα χρήματα και η δόξα; Μετράνε και άλλα πράγματα, ίσως πιο σημαντικά…
πηγή-Εφ.Κοινωνική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)