Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.
Προφήτης Ηλίας- Λέοντες Καμινίων 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/05/armeniki-profitis-ilias2.jpg)
Επιστροφή στις νίκες για τον Προφήτη Ηλία , που με γκολ του Μανωλάκου στο 54’ λύγισε τους μαχητικούς Λέοντες Καμινίων με 1-0.
Καλός ο διαιτητής Ζέρβας.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ: Σπαχίου, Λάζαρης, Αλαϊμπέι, Φειζάι, Γιδόπουλος, Τσαδάρης, Μανωλάκος(75’ Γεωργακάκος), Σελίμης, Τσάκωνας(83’ Κουνέλης), Μασρί(75’ Αβράδες), Κλάδης.
ΛΕΟΝΤΕΣ: Λιβάνιος Θ., Ιωαννίδης, Μπίντζος(71’ Λιβάνιος Π.), Μετάι, Μπετενιώτης Φ., Δερμιντζόγλου, Αϊναλής(57’ Σαμαράς), Καλλής, Κάζερος, Νέστορ(86’ Αναγνώστου), Λιβάνιος Π..
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login