Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Στον Αίαντα Παραλίας ο Κλογκέρι
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/04/aias-paralias-2.jpg)
Από τη διοίκηση του Αίαντα Παραλίας λάβαμε την παρακάτω ανακοίνωση:
“Η ομάδα μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του Χρήστου Κλογκερι του έμπειρου κεντρικού χαφ ο οποίος έχει αγωνιστεί πέντε χρόνια στο παρελθόν με την φανέλα της ομάδας μας , όπως επίσης έχει αγωνιστεί και σε ΠΑΟΚ Μανδρας , Μανδραϊκό , Ιωνικό Νίκαιας , Ηρακλή Ξυλοκάστρου και Αστέρα Δερβενίου .
Ευχόμαστε στον παίκτη υγεία πρώτα από όλα καθώς και ένα πολλές νίκες σε αθλητικό και προσωπικό επίπεδο”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login