stoplekto
Τα ζευγάρια των Ημιτελικών του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/02/51783082_286621575340794_440826286391164928_n.jpg)
Βγήκαν τα ζευγάρια της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ.
Ηρακλής Ελευσίνας – Πανελευσινιακός
Ασπρόπυργος- Ζωφριά
Από τα σωματεία παρευρέθηκαν οι Βασίλης Φύλης(Ασπρόπυργος), Πήλιου Όλγα(Ζωφριά), Νίκος Δούκας(Πανευλευσινιακός) και Γιάννης Μέμεζας(Ηρακλής Ελευσίνας).
Το… βάπτισμα του πυρός πήρε η νέα διοίκηση της ΕΠΣΔΑ, καθώς αυτή ήταν η πρώτη επίσημη διαδικασία, με την Πρόεδρο της Επιτροπής Κυπέλλου Γιώτα Σακκά να εκτελεί άψογα την κλήρωση. Παρών και ο Πρόεδρος της Ένωσης Κλέαρχος Τζαφέρης, που τόνισε να γίνουν δυο καλά παιχνίδια που θα διαφημίσουν το ποδόσφαιρο της Δυτικής Αττικής.
Τα πρώτα παιχνίδια θα διεξαχθούν την επόμενη Τετάρτη 20/2 και οι επαναληπτικοί την Τετάρτη 6/3.
ΦΩΤΟ: Θεόδωρος Γεωρνταμιλής
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login