4ος Όμιλος
Τελος ο Σουρσος απο τον ΠΑΟ Κρουσωνα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/11/pao-krousona-kifisia.jpg)
Διαφορετικούς δρόμους βαδίζουν πλέον ο Γιώργος Σούρσος και ΠΑΟ Κρουσωνα αφου ο εμπειρος ποδοσφαιριστής έλυσε τη συνεργασία του με την ομαδα του Ηρακλειου. Ο εμπειρος μέσος λογω επαγγελματικών υποχρεωσεων δεν θα μπορούσε να αντεπεξέλθει στις υποχρεώσεις του συλλόγου και γι αυτο το λόγο αποφάσισε να αποχωρήσει απο την ομαδα. Αναλυτικα η ανακοίνωση των ασπρόμαυρων:«Ο ΠΑΟΚ ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Γιάννη Σούρσο, μετά από δύο χρόνια παρουσίας του στον Κρουσώνα, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων του ποδοσφαιριστή. Η διοίκηση τον ευχαριστεί για τη σημαντική προσφορά του στο σωματείο και του εύχεται καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του».
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login