Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/11/15 15:00
2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/11/15 15:00
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/11/15 15:00
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 29/11/15 15:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/11/15 15:00
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/11/15 15:00
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/11/15 15:00
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/11/15 15:00
15. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/11/15 15:00
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/11/15 15:00
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/11/15 15:00
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/11/15 11:00
21. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/11/15 15:00
22. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/11/15 15:00
23. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/11/15 15:00
24. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/11/15 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 28/11/15 15:00
26. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00
27. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/11/15 15:00
28. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/11/15 11:30
29. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
30. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/11/15 15:00
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/11/15 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/11/15 15:00
35. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/11/15 15:00
37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/11/15 11:00
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/11/15 15:00
42. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/11/15 11:00
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00
44. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
46. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 28/11/15 15:00
47. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00
48. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/11/15 15:00
50. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/11/15 11:00
51. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 29/11/15 11:00
52. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
53. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/11/15 15:00
54. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/11/15 15:00
55. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 28/11/15 15:00
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/11/15 15:00
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/11/15 11:00
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00
61. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/11/15 11:00
62. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΟΨ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/11/15 11:00
63. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 29/11/15 15:00
64. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/11/15 15:00

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply