stoplekto
Το τεχνικό τιμ του Ολυμπιακού Αγίου Στεφάνου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/03/telikos-kipellou-epsana2015-39.jpg)
Ολοκληρώνονται σιγά σιγά οι τελευταίες λεπτομέρειες στον Ολυμπιακό Αγίου Στεφάνου ενόψει της προετοιμασίας. Οι προπονήσεις των ‘ερυθρολεύκων’ ξεκινούν την ερχόμενη Δευτέρα (3/8) και οι φιλοδοξίες όλων είναι πολλές αφού θέλουν να κάνουν το βήμα παραπάνω στο νέο πρωτάθλημα της Ανατολικής Αττικής. Ο τεχνικός του συλλόγου, Αντώνης Καρπουζάς, γνωστοποίησε το προπονητικό τιμ που θα τον πλαισιώσει μέσα στην χρονιά. Συγκεκριμένα, καθήκοντα γυμναστή αναλαμβάνει ο Γιάννης Βασιλείου, προπονητής τερματοφυλάκων θα είναι ο Δημήτρης Ράπτης ενώ εργοφυσιολόγος ο Κωνσταντίνος Λειβαδίτης. Όλο το ποδοσφαιρικό τμήμα καλείται να δώσει το παρόν από Δευτέρα στο Δημοτικό Στάδιο Αγίου Στεφάνου για πολύ δουλειά!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login