Connect with us

stoplekto

Φιλική νίκη ο Ερμής Άνω Λιοσίων επί του Αίαντα Παραλίας

Published

on

Στα πλαίσια της αγωνιστικής τους συντήρησης, λόγω της λήξης των πρωταθλημάτων, Αίας Παραλίας και Ερμής Άνω Λιοσίων  έδωσαν χθες(15/5) φιλική αναμέτρηση στο γήπεδο Παραλίας, όπου νικητής αναδείχθηκε ο Ερμής με 3-1.

Ήταν μια ευκαιρία για τους προπονητές Ευθύμη Αμπαζάι και Σάκη Κυριακόπουλο να κρατήσουν σε εγρήγορση τους παίκτες τους και να δώσουν λεπτά συμμετοχής και σε ποδοσφαιριστές που δεν χρησιμοποιήθηκαν πολύ φέτος.

Τα γκολ του Ερμή σημείωσαν οι Μυλωνόπουλος, Στέφου και Δεληγιάννης και για τον Αίαντα ο Πίλα.

Και οι δυο ομάδες σχεδιάζουν ήδη τα πλάνα τους για την επερχόμενη αγωνιστική περίοδο και θα συνεχίσουν με κάποια ακόμα φιλικά μέχρι τις καλοκαιρινές διακοπές.

stoplekto

Προπόνηση η Μικτή Κ14 της ΕΠΣΔΑ στις 23/9

Published

on

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Ο. ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14 ΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23-9-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 15.30΄ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΤΗΣ Κ-14 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ..Α ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ Φ/Ο ΤΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΟΥΣ, Φ/Ο ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝ. – ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΙΚ. – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝ. – ΛΙΟΣΗΣ Γ. (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤ. – ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝ. (ΔΟΞΑ ΠΑΝ/ΚΟΥ), ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. – ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝ. – ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝ. – ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Ι. – ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Π. – ΚΑΓΙΑΣ ΑΛ. (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡ. (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΚΑΝΑΚΗΣ Γ. – ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Ι. – ΑΡΤΙΝΙΣ ΟΥΡΑΪ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Ι. – ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤ. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΠΑΣΑ Θ. (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ. – ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΓΚΟΓΚΟΣ Ι. (ΛΕΩΝ). ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. (ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ). .ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ, Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.-

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές στους επαναληπτικούς του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ(21-22/9 & 25/9)

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
3. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
5. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.

Continue Reading

LIKE