4ος Όμιλος
Χατζηαλέξης: ”Το αδύνατο-δυνατό για να πάρουμε το καλύτερο αποτέλεσμα”
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/10/xatzialexis2-e1476982750110.jpg)
Με τρεις σημαντικές απουσίες θα ταξιδέψει η αποστολή του Άγιου Ιερόθεου αύριο στη Σαντορίνη για τον αγώνα που ακολουθεί την Τετάρτη με αντίπαλο τον Πανθηραϊκό. Συγκεκριμένα, εκτός μάχης έχει τεθεί ο Σαγανάς που προσβλήθηκε από ίωση, αλλά και οι ανέτοιμοι Σούφλας και Κωστούλας. Οι υπόλοιποι παίκτες βρίσκονται στη διάθεση του Μαργαρίτη Χατζηαλέξη ο οποίος αναφερόμενος στο ματς τόνισε: Είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι τη συγκεκριμένη στιγμή για εμάς.
Η συγκυρία είναι τέτοια που δεν μας αφήνει και πολλά περιθώρια όμως θα κάνουμε το αδύνατο δυνατό για να μπορέσουμε να πάρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα’.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login