7ος Όμιλος

Άγιος Ιερόθεος-Άγιοι Ανάργυροι 2-2

Στο 2-2 έμειναν Άγιος Ιερόθεος και Άγιοι Ανάργυροι στο ντέρμπι των δυτικών προαστίων.

Στο α’ μέρος οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι και προηγήθηκαν στο 18′ με πέναλτι του Κράσι μετά από χέρι, έχοντας δοκάρι στο 23′ με κεφαλιά του Μανδαμαδιώτη.

Στο 30′ ο Νταουτάι βρέθηκε στο κατάλληλο σημείο και επιβεβαίωσε ότι είναι δεινός σκόρερ κάνοντας το 1-1.

Στο β’ ημίχρονο οι Άγιοι πατούσαν καλύτερα από τον αντίπαλο και στο 74′ ο Θεοδωράκης με σουτ έκανε το 1-2 ενώ είχαν και άλλες ευκαιρίες για να κάνουν το 1-3. Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Αποστόλου έκανε το 2-2.

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (Πάρης Κωνσταντακόπουλος)Ζωντός, Πολίτης, Αποστόλου, Μπίρης, Τσατσαρής, Βελέτης, Νικολέτος (75′ Μπριστογιάννης), Λέσι, Κράσι (85′ Κατσής), Μανδαμαδιώτης, Σουλελές (70′ Τσαρκανι).

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Ισιδωρος Σταυριανός) Χατζηεμμανουήλ, Οικονόμου (83′ Ανδρέου), Μαντίκος (53′ Καζβιροπουλος), Κουμπαρούλης, Μεταλλινός, Χρόνης, Μαρτίνος, Γκεμίσης, Ζαχαρός (71′ Θεοδωράκης) Νταουτάι (67′ Σκούμας), Κολλάς.