Άρεσε η Κηφισιά 3-1 την Τριγλία

Πολύ καλή η Κηφισιά στο πρώτο τεστ της σεζόν επικράτησε με 3-1 της Τριγλίας Ραφήνας. Οι παίκτες του Θωμά Γράφα παρουσίασαν πολύ καλό πρόσωπο ειδικά στο πρώτο μέρος, αξίζει να σημειωθεί ότι στα πρώτα 12’ λεπτά το σκορ ήταν 3-0! Στο 4’ ο Βέρμπης από τα ένδεκα βήματα άνοιξε το σκορ, με τον Αλημπά στο 8’ να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα πραγματοποιώντας το 2-0 και τον Ντούμο στο 12’ να ανεβάζει τον δείκτη στο 3-0. Από εκεί και πέρα οι γηπεδούχοι φρέναραν τον ρυθμό με την Τριγλία να έχει την πρωτοβουλία και να σκοράρει στο 27’ με πέναλτι του Στρόμπουλου.

ΚΗΦΙΣΙΑ: Κόλλιας, Στασινός, Έσλερ, Παπαζούδης, Ντούμος, Τεγούσης, Κορακάκης, Αλημπάς, Μεγαρίτης, Βέρμπης, Ταμπάκης (33′ Παπάζογλου)

Στο β’ ημίχρονο έπαιξαν οι Ιωσήπου, Κολοτούρος, Χίσο, Γκουτσούλας, Παπαδόπουλος, Παπάζογλου, Καραγεώργος, Κωτσερίδης, Νταγιάντας, Καραμπάς, Μπάτσι, Κολιάκος

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Φιλιππόπουλος, Στρόμπουλος, Σταμπέλος Ι. (21′ Σβαρνάς), Σταμπέλος Δ., Αλεβίζος, Τσέπας, Σκαφίδας, Κορώνης, Μάντζης, Μουλλάκης, Γαλανόπουλος

Στο β’ ημίχρονο έπαιξαν οι Γκίκας, Ζέκιο, Αλεξίου, Ζαννάκης, Τσιτοφώτος, Κονιαρίνης, Αγγελόπουλος, Μαντζώρος.