ΑΟ Καστέλλας- Αετός Κορυδαλλού 1-2 (φωτο)

Δυο γρήγορα γκολ στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου έκριναν τη νίκη του Αετού Κορυδαλλού με 2-1 επί του σκληροτράχηλου ΑΟ Καστέλλας.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν σε μεγάλη μέρα τον Μπαμπουλάκη που σημείωσε και τα δύο τέρματα στο 40’ και στο 44’.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ανέβηκαν αρκετά, αλλά το μόνο που κατάφερνα ήταν να μειώσουν στο 60’ με τον Πατρικάκο που είχε περάσει σαν αλλαγή στο ημίχρονο.

Σωστός ο διαιτητής Σύρρος.

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ: Λιούμπης, Καπογιάννης, Δημόπουλος, Σωτηρίου, Διαμαντόπουλος, Λυκογιάννης, Παππάς(46’ Πατρικάκος), Τζάκο, Ανδρέου, Αγαπητός, Σέβο(78’ Ζάππα).

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.: Κρασσάς, Κολοφώτης, Καράμπελας, Σύρμας, Μπουρογιαννόπουλος(62’ Μπερίσα), Κολώνης, Τουλουβασίλης, Σιδηρόπουλος, Μπαμπουλάκης(72’ Μαυρέλος), Μούτσας(90’ Γεωργουδάκης), Γεωργιάδης.