Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.

Κοντά στην άνοδο η Δόξα Γκύζη

Ακόμη ένα βήμα για την άνοδο στην Β’ ΕΠΣΑ έκανε η Δόξα Γκύζη, επικρατώντας με 3-1 επί του Γαλαξία.

Η ανάρτηση της ομάδας…

Στο πιο κρίσιμο παιχνίδι της αγωνιστικής για τον 4ο όμιλο της ΕΠΣΑ.. η πρώτη Δόξα Γκύζη νίκησε με 3-1 τον τέταρτο Γαλαξία και ουσιαστικά τον έβγαλε εκτός στόχων για φέτος…
Σε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι παρά την κρισιμότητα του η Δόξα σαφώς ανώτερη έφτασε στη νίκη και διατηρεί ακέραιες τις ελπίδες της για άνοδο στη β κατηγορία της ΕΠΣΑ..
Τα γκολ της ομάδας μας πέτυχαν ο Στέφανος Τσώνης και Γιώργος Οικονόμου στο πρώτο ημίχρονο… Και τη Νίκη κλείδωσε ο Γιώργος Μαργαρίτης στο 90ο λεπτό του αγώνα…
Η σύνθεση της ομάδας μας..ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗΣ,ΣΥΡΙΑΝΟΣ,ΚΑΡΥΚΗΣ,ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ, ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ,ΒΕΡΓΗΣ,ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ,(ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ)ΚΟΥΡΟΣ(ΑΝΟΣΙΚΕ)ΜΙΜΑΡΟΣ(ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ)