Λαϊβεράς: Μόνο ο Ατρόμητος υπήρχε στο γήπεδο

Στην ατυχία και στις λανθασμένες υποδείξεις του διαιτητές αναφέρθηκε ο προπονητής του Ατρόμητου Πειραιά, Βαγγέλης Λαϊβεράς, στις δηλώσεις που παραχώρησε αμέσως μετά το ισόπαλο 2-2 με την Επισκοπη, υποστηρίζοντας ότι μόνο η δική του ομάδα υπήρχε στο γήπεδο. Συγκεκριμένα, ο ίδιος τόνισε: Παίξαμε πολύ καλό ποδόσφαιρο. Μπήκαμε από τα πρώτα λεπτά δυνατά, ατυχήσαμε να μείνουμε πίσω στο σκορ. Από εκεί και πέρα γυρίσαμε τον αγώνα έχοντας δοκάρι και στο β’ ημίχρονο εκεί που ήταν να γίνει το 1-3 δεν έγινε και ισοφαριστήκαμε. Ήταν άδικο το αποτέλεσμα για εμάς αφού πετάξαμε δυο βαθμούς. Παίξαμε σε μια δύσκολη έδρα και απέναντι σε μια καλή ομάδα. Μια ομάδα υπήρχε στο γήπεδο κυρίως στο α’ μέρος. Στην επανάληψη με κάτι ανύπαρκτα φάουλ ο αντίπαλος διαιτητής τους έβαζε στην περιοχή και έτσι ήρθε η ισοφάριση.