Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.
Δεν κατέβηκε πάλι η Ένωση Καμινίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/09/enosi-kaminion-aok-falirou.jpg)
Μάταια περίμενε ο διαιτητής Κίκης την Ένωση Καμινίων να πάει στο γήπεδο του ΣΕΦ . Μόνο πέντε ποδοσφαιριστές της ομάδας ήταν εκεί, παρά τις διαβεβαιώσεις της διοίκησης τις προηγούμενες μέρες ότι η ομάδα θα επανερχόταν στο πρωτάθλημα.
Έτσι ο διαιτητής έκλεισε το Φύλλο αγώνα μετά από 20 λεπτά κατακυρώνοντας το παιχνίδι με 3-0 στον Πολυκράτη.
Είναι η δεύτερη συνεχόμενη εβδομάδα που η Ένωση Καμινίων δεν κατεβαίνει σε παιχνίδι. Αν επαναληφθεί αυτό μια ακόμα φορά , αποβάλλεται από το πρωτάθλημα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login