Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ευχάριστα τα μηνύματα για τον Πυθαγόρα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/12/pithagoras-peramatos-logo2.jpg)
Ικανοποίηση επικρατεί στον Πυθαγόρα για την πρώτη ενθαρρυντική εμφάνιση της ομάδας στον αγώνα Κυπέλλου με τον ΑΟΚ Φαλήρου από τον οποίο ηττήθηκε στο τέλος με 3-4 .
Ο τεχνικός Δημήτρης Μάνσαλης δήλωσε χαρακτηριστικά :
« Ήταν το πρώτο μας επίσημο παιχνίδι στη μέση της προετοιμασίας , χωρίς γήπεδο για προπόνηση λόγω των έργων κάνοντας προπόνηση στίβου και παίζοντας στα γηπεδάκια 5Χ5 του κου Ζάχου τον οποίο ευχαριστούμε θερμά για την υπερπολύτιμη βοήθεια και εξυπηρέτηση του. Η εικόνα μας ήταν πολύ ικανοποιητική και πολλά υποσχόμενη για το πρωτάθλημα . Θέλω να τονίσω ότι με ομαδική και συλλογική προσπάθεια , δουλειά υπομονή και επιμονή μπορούμε να καταφέρουμε κάτι καλό.»
Από την πλευρά του ο νέος πρόεδρος του Πυθαγόρα Αλέξανδρος Δεντόπουλος δήλωσε:
«Γίνεται μια νέα προσπάθεια για να περάσει ο σύλλογος σε μια νέα εποχή και παρά τις δυσκολίες που υπάρχουν , είμαστε αισιόδοξοι για κάτι καλό. Θέλω να ευχαριστήσω τον κ. Τζαβάρα και τον κ. Καπραντζά για την συνεισφορά τους. Χωρίς αυτούς δεν θα είχε γίνει τίποτα.»
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login