Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.
Πυθαγόρας- Δίας Κορυδαλλού Β’ 8-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/08/Pithagoras-e1561068270582.jpg)
Εύκολο έργο για τον Πυθαγόρα, απέναντι στην αναπτυξιακή ομάδα του Δία Κορυδαλλού, που την κατέβαλε με 8-1.
Τα γκολ για την ομάδα του Δημήτρη Μάνσαλη σημείωσαν οι Ζαχαριάς(2′), Ιωσηφίδης(5′, 17′), Πηλιανίδης(28′, 62′), Παναγιωτάκης(40′) και Καλουτάς(50′, 90′).
Διαιτήτευσε ο Αλεξίου.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ: Λιοκουκουδάκης(46′ Μαυρομμάτης), Παναγιωτάκης, Πασχάλης, Ψαρούδας(46′ Καλουτάς), Παπαδάκης, Καστρινέλης, Ζαχαριάς, Τριάντος(66′ Γκλεζάκος), Πηλιανίδης(66′ Καραμπάσης), Ιωσηφίδης, Ντελής(46′ Οικονόμου).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)