Connect with us

stoplekto

Τελευταία… “πινελιά” με Ρ. Ζωγράφο ο Ακράτητος

Published

on

Την τελευταία… “πινελιά” για την ενίσχυση του ρόστερ κρατούσε για το τέλος της μεταγραφικής περιόδου ο Ακράτητος, καθώς έφερε στην ομάδα τον 24χρονο επιθετικό Ραφαήλ Ζωγράφο.

Ο ικανός ποδοσφαιριστής πρόσφατα αγωνιζόταν με τα χρώματα του Ασπροπύργου και  προσθήκη του δυναμώνει περισσότερο το έμψυχο υλικό του τεχνικού Σάκη Βερούτη.

 

 

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (23-24/2)

Published

on

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
3 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας 23-02-19 15:00
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης 23-02-19 15:00
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας 24-02-19 15:00
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βούλας 24-02-19 15:00
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας 24-02-19 15:00
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα 24-02-19 15:00
9 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 24-02-19 15:00
10 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κάτω Αχαρνών 24-02-19 15:00
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
11 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων 23-02-19 15:00
12 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας 23-02-19 15:00
13 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 23-02-19 15:00
14 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου 23-02-19 15:00
15 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας 23-02-19 15:00
16 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα 24-02-19 15:00
17 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 24-02-19 15:00
18 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αναβύσσου 24-02-19 15:00
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά 23-02-19 15:00
20 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου 23-02-19 15:00
21 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας 24-02-19 15:00
22 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 24-02-19 15:00
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού 24-02-19 15:00
24 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου 24-02-19 15:00
25 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών 24-02-19 15:00

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Τρίτη 19/2

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
19:00  COSMOTESPORT 7 ΠΑΟΚ-Τότεναμ Youth League
22:00 COSMOTESPORT 2 Λίβερπουλ-Μπάγερν Champions League
22:00 COSMOTESPORT 1 Λιόν-Μπαρτσελόνα Champions League

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE