Διάφορα
Η αποστολή της Κηφισιάς για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό Β’
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673029452961.jpg)
Η Κηφισιά ολοκλήρωσε τη μίνι προετοιμασία για τον εκτός έδρας αγώνα με τον Ολυμπιακό Β’ (Σάββατο 7 Ιανουαρίου στις 13:45 στο Π.Κ. Ρέντη) για τη 10η αγωνιστική της Betsson Super League 2. Μετά από το πέρας της τελευταίας προπόνησης, ο Γιώργος Πετράκης ανακοίνωσε την αποστολή (από αυτή απουσιάζουν ο Πάνος Πρίτσας, ο οποίος είναι ανέτοιμος, και ο Λεωνίδας Ποζατζίδης, ο οποίος ταλαιπωρείται από τραυματισμό), η οποία αποτελείται από τους εξής ποδοσφαιριστές:
Τερματοφύλακες: Αλέξανδρος Αναγνωστόπουλος, Μιχάλης Αγριμάκης.
Αμυντικοί: Γιάννης Σωτηράκος, Κυριάκος Μαζουλουξής, Κώστας Παναγιώτου, Μάκης Παυλάκης, Ζοζέφ Αντουάν Να, Κωνσταντίνος Προβυδάκης, Ματέους Μπαρμπόσα, Νίκος Βαφέας, Στέλιος Ποζατζίδης.
Μέσοι: Νίκος Πέιος, Αντώνης Παπασάββας, Δαμιανός Γκίνη, Μαντί Ταλάλ, Βαγγέλης Νοικοκυράκης.
Επιθετικοί: Μανώλης Καλλέργης, Μιχάλης Κουιρουκίδης, Ανδρέας Τεττέι, Γιάννης Ιατρούδης, Νικολάς Αντερέγκεν.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)